Aktyvus poilsis
 

Active tours

Aktyvus poilsis – tai visada nauji nuotykiai. Kaip yra žinoma, geriausiai pailsime aktyviai pramogaujant. Mūsų kelionių agentūra siūlo Jums įsitikinti tuo. Jei pavargote nuo monotonijos, mėgstate iššūkius ir esate pasiryžę naujiems išbandymams, kreipkitės į Stasio Turas kelionių agentūrą, kurios darbuotojai suras ir pasiūlys labiausiai Jums tinkantį būdą linskmai ir sveikai praleisti laivalaikį.

Далее

SPA ir gydimas

Pageidaujate visada atrodyti sveikai, jaunatviškai ir tiesiog puikiai – apsylankykitė SPA procedūrų centruose. SPA procedūrų apsylankymas – tai visada puiki dovana Jūsų kūnui ir sielai. 

SPA-курорты,  mes siūlomė tik pačius geriausius. Jūs gausitė puikų apgyvendynimą, bepriekaštingą servisą, visi specialistai aukštos kvalifikacijos ir labai skanus maistas. Jūs galėsite įdomiai praleisti savo laisvalaikį. 

Specialus pasiūlimai.

Mes siūlome kelionės visame pasaulije. Specialus pasiūlimai – tai pasiūlimai, išvikymo datos kurių yra artimiausi, o kainos mažęsnes už įprastus, jie atsiranda dėl kitų klientų atsisakymų atsiradus svarbioms priežastims, arba paklausa į šitą kelionę tapo mažęsne negu būvo laukta. 

Hot spot
Горящие путевки
-    Spec. pasiūlimai tai nenukainuota prėke blogios kokybės, tai turizmo agentūrų pasiūlymai kurių išvykimo datos rytoj arba poryt. Mės siūlomė spec. pasiūlimus į visą pasaulį : į Turkiją, Egiptą , Tailandą, Graikiją ir kitus.

Pažintinės kelionės autobusu

Populiarus ir vasara ir žiema. Savo populiarūmą jie iškovojo pakankamai mažą  kainą автобусных туров . Per vieną kelionę galima susipažinti su daugybę Europos miestų, įvėrtinti jų grožį ir grįžti dar kartą.

Egzotinės kelionės

Kai Europos šalys jau nusibodo, o patys populiariausi Turkijos ir Egipto kurortai tapo kasdienybę, pats laikas susimastyti apie išvykimą į Egzotinę kelionę.

 

Далее

Kaimo turizmas

Dar vadynamas kaip ‘žalias” turizmas – poilsis ne sanatorijose, o kaimo aplynkoje – privačiuose namuose  частных пансионатах arba net gi pas pačius gyventojus. Išvykimui nereikia nei vizų nei užsienio piliečio pasų, o pati kelionė užtrūks visai neilgai. Kadangi klimatas lieka tas pats Jūsų organizmas nepatirs jokio streso, ir neiškils kalbos trūkdžių. Ir pagaliau svetingūmas nuoširdus ir tikras, o ne formalus, kaip kituose Eoropos šalyse.